מדיניות משלוחים

משלוחים והחזרות

 

בסיום תהליך ההזמנה, יש לבחור האם המוצרים יישלחו באמצעות שליח עד הבית. או באמצעות איסוף עצמי בתיאום טלפוני מראש מנס ציונה - 0547845487.
במידה ובחרת לקבל את המשלוח באמצעות שליח עד הבית, החבילה תשלח עד הכתובת למשלוח ההזמנה שצוינה בעת ההזמנה.
זמן יציאת המשלוח מבית העסק הינו עד 5 ימי עסקים מיום קבלת ההזמנה. זמן הגעת המשלוח  ליעד, הוא אך ורק בהתאם לשירותי חברת השליחויות, ואין S HAND MADE מתחייבת על זמנים מדוייקים.


עלות משלוח :

45 ש"ח לשליח עד הבית. איסוף עצמי ללא תשלום.
סכום דמי המשלוח ע”פ בחירתך יופיע בתום תהליך ההזמנה וייגבו בעת ביצוע התשלום עבורה. אם בחרת ב”איסוף עצמי”, לא ייגבו דמי משלוח.
עבור חבילות במשקל או במימדים חריגים עשויה להיגבות תוספת תשלום עבור המשלוח, לאחר סיום תהליך ההזמנה.


החזרות/החלפות :

S HAND MADE שמחה ומעוניינת שתהיו מרוצות מהקניה שלכן ולכן מאשרת כל החלפה או החזרה בתנאים הבאים:
1.הפריט הוחזר תוך 14 ימים מקבלת המשלוח בידיי הלקוח או מיום איסוף ההזמנה מ S HAND MADE.
2.הפריט מלווה אסמכתא/אישור קניה. (חשבונית רכישה) 
3.הפריט לא היה בשימוש, לא ניזוק ולא נשרט, ומוחזר באריזתו המקורית.
4.במידה ומעוניינת להחליף לפריט אחר - הלקוחה תשתתף בעלות המשלוח חזרה/החלפה או תגיע ישירות לסטודיו בנס ציונה (בתיאום מראש). עלות משלוח החלפה הינו בהנחה - 35 ש"ח.
5.במידה ומעוניינת להחזיר את הפריט - הלקוחה תממן את עלות המשלוח חזרה ל S HAND MADE, בצירוף מספר ההזמנה או תחזיר את המוצר אלינו לנס ציונה  (בתיאום מראש). עלות משלוח חזרה הינו בהנחה - 35 ש"ח.
.6לאחר שהפריט יחזור חזרה ויגיע ל S HAND MADE הלקוחה תקבל זיכוי בהתאם לאופן התשלום.
במידה והוחזר עם חב' השליחויות שאיתה אנחנו עובדים הזיכוי יעשה רק לאחר שיגיע למחסננו. ולא לאחר שיאסף מבית הלקוחה !! (גם אם זה לוקח מס' ימים, בהתאם לאיסוף ולחלוקה של חב' השליחויות)
7.כנאמר הזיכוי יעשה בהתאם לאופן התשלום. אם העיסקה נעשתה בכרטיס אשראי באתר - מתוך העיסקה יזוכה החלק היחסי של אותו הפריט. לאחר מכן, תשלח ללקוחה למייל שבו היא רשומה חשבונית זיכוי על כך. הזיכוי יראה בפירוט האשראי של הלקוחה עד כשבועיים בהתאם לחב' האשראי שלה ולסוג הכרטיס שבו השתמשה.
8.דמי המשלוח הראשוניים ע"ס 45 ש"ח וכן דמי המשלוח על החזרת המוצר ע"ס 35 ש"ח לא יוחזרו ללקוחה.
9.במקרה שהחיוב נעשה בתשלומים, הלקוח יחויב בדמי ביטול בסך 5% מהעסקה המקורית או 100 ש״ח, הנמוך מבין השניים. במידה והחיוב בוצע בתשלום אחד מלוא הסכום יוחזר ללקוח. כפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981.
 

 

logo בניית אתרים